Nieruchomości z regionu

PRF-DS-1873 Zgierz - dom na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

Professional Nieruchomości Lisowski

 

siedziba- Zgierz ul. Boruty 20

Przedstawia sprzedaży domu w Zgierzu.

 

Sprzedam dom z ogromnym potencjałem. Można w nim mieszkać oraz prowadzić działalność usługową, tj. np. noclegi, produkcja, wynajem pod biura itp.
Dom posiada 7 niezależnych mieszkań w różnym stopniu wykończenia tj. 4 do odświeżenia:
1. Mieszkanie 2 pokojowe z kuchnią i łazienką, ok 40 m2
2. Mieszkanie 2 pokojowe z kuchnią i łazienką, ok. 40 m2
3. Mieszkanie 3 pokojowe z kuchnią I łazienką, ok. 60 m2
4. Mieszkanie 1 pokojowe z kuchnią I łazienką, ok. 30 m2
oraz do wykończenia
5. Mieszkanie 3 pokojowe, ok. 100 m2
6. Mieszkanie 1 pokojowe, ok. 25 m2
7. Mieszkanie 1 pokojowe , ok. 20 m2
W drugiej części budynku. do której jest oddzielne wejście, znajduje się 7 pokoi z kuchnią, dwoma łazienkami i dodatkową toaletą. Duże balkony i wielki taras.
Dom ma nowy, docieplony dach. Na górnej kondygnacji znajdują się piękne drewniane sufity.
W budynku jest ogrzewanie gazowe. 2 piece dwufuncyjne, wymieniane 2 i 3 lata temu. Nieruchomość jest podłączona do kanalizacji miejskiej.
Nieruchomość ma duże, wysokie piwnice oraz garaż.
Dom znajduje się na rozwijającym się osiedlu Chełmy. Jest w nim duży potencjał do wykorzystania go na różne usługi. Otoczenie dwóch dużych lasów, Łagiewnickiego i Chełmskiego, sprawia, że jest to bardzo atrakcyjna okolica do zamieszkania.
Jeżeli ktoś chciałby przeznaczyć dom pod wynajem to jest natychmiastowa możliwość, gdyż w większej części jest wyposażony w standardzie kwater pracowniczych. Za symboliczną kwotę mogę odsprzedać wyposażenie.
Teren wokół domu, jak i parking przed domem są wyłożone kostką.
Istnieje możliwość dokupienia działki narożnej obok domu o wielkości ok. 600 m2

Media: Miejskie

Ogrzewanie: Gazowe

Cena: 1.600.000

Kontakt: tel.

Mariusz Lisowski tel. 608 509 190

 

 

 

Właściciel wyraża zgodę na oglądanie nieruchomości tylko po uprzednio umówionym spotkaniu i w obecności przedstawiciela biura Nieruchomości Professional.

 

Przed prezentacją nieruchomości podpisywana jest umowa pośrednictwa przy kupnie.

 

Więcej podobnych ofert na stronie

www.lisowskinieruchomosci.pl

 

UWAGA ! Każdy klient korzystający z naszych

usług może skorzystać z rabatów na

usługi remontowo-budowlane

w naszej firmie i zakupy materiałów budowlanych

u naszego partnera w hurtowni” Specbudowa.pl”

grupa Nero w Zgierzu ul. Hoża 6.

 

Biuro zajmuje się również wykupem zadłużonych mieszkań oraz sprzątaniem domów ( po remontach, przeprowadzkach itp.)

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

 

 

 

 

 

 

 

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Agent prowadzący
Lisowski Mariusz
509 719 427
biuro@lisowskinieruchomosci.pl

Szczegóły oferty

Symbol oferty PRF-DS-1873
Lokalizacja Zgierz
Pow. całkowita [m2] 800,00 m²
Liczba pokoi 20
Cena 1 600 000 PLN
Cena/m2 2000.00 PLN

Nieruchomość

Stan prawny Własność
Okna PCV
Balkon jest
Powierzchnia działki [m2] 600 m²
Rodzaj domu wolnostojący

Pomieszczenia

Liczba pokoi 20
Rodzaj kuchni aneks kuchenny
Typ łazienki razem z wc